BİZ KİMİZ?
Bizi yakından tanıyın.

EFE DİJİTAL BASKI KOPYALAMA MATBAA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. adıyla 2011 yılından itibaren dijital baskı, matbaa, promosyon, reklam
dalları altında hizmet veren, günden güne büyüyen bir aileyiz.

Üreticiyiz

İstediğiniz levha çeşitini kendimiz üretiyoruz.

Kalite

Yaptığımız işin arkadasındayız. Sizler için en iyi malzemeyi kullanıyoruz.

Müşteri Memnuniyeti

Önceliğimiz sadece ve sadece sizin memnuniyetiniz.

Tasarlıyoruz

Bizde olmayan yok. Siz isteyin biz tasarlayalım.

Tanışalım.

Dijital baskı sektörüne faaliyet gösteren firmamız, iş güvenlik levhaları, ekipmanları, display ürünler ve firmaların çeşitli etiket ihtiyaçları konusunda ihtiyaçları belirleyip kaliteli üretim ilkesi koruyup müşterilerine hızlı bir şekilde ulaştırmayı kendine hedef edinmiştir.

Takım

Arkasında güçlü bir tasarım ekibi bulunan ve levha çalışmaları konusunda mevzuata uygun ve tüm tasarımları sıfırdan oluşturup ihtiyaç sahibi firmalara tedarik sağlayan yenilikçi, bir firmayız.

Düzen

Tüm levha çalışmalarında tek tip tipografi kullanarak dizayn ediyor, display ürün ve etiket üretimlerinde de en son teknolojiyi kullanarak üretim yapıyoruz.

Sizin İçin

Firmaların İş Güvenlik departmanında küçük gibi görünen fakat büyük maliyetli ceza ve iş kazalarına neden olan uyarı levhaları ve ekipman ihtiyaçlarınızda firmanızın ileriye dönük mali sağlığı kadar insan sağlığına da değer veriyor ve çalışmalarımızı bu yönde geliştiriyoruz.

Yapmanız Gereken?

Yapmanız gereken ihtiyaçlarınızı belirlemek, eksiklerimiz konusunda bizleri de
bilgilendirmek, ekibimize tecrübe kazandırmak ve ihtiyaç duyduğunuz levha ve ekipmanların
size tedariğini sağlamamıza yardımcı olmanızdır.